Nauczyciele uczący w Studium w latach 1971 - 2013

 Dyrektorzy:

  1. mgr Henryk Olbrycht - 1971 - 1983 ( 1983 - 1984 zastępca dyr.Zespołu Szkół ) - pedagogika, psychologia
  2. mgr Adolf Marczak - 1983 - 1984 ( dyr. Zespołu Szkół ) - język polski
  3. mgr Adam Krzanowski 1984 - 1988 ( dyr.Zespołu Szkół) - polityka kulturalna, socjologia kultury
  4. dr Czesław Lorenc - 1984 - 1991 dyr. samodzielny - ( po wydzieleniu PSKOiB z Zespołu Szkół ) socjologia, polityka kulturalna, BHP
  5. mgr Franciszek Tereszkiewicz - 1991 - 1992 - wiedza o kulturze, historia filmu, wiedza o filmie
  6. mgr Krystyna Sukiennik - 1992 - 1997 - wiedza o animacji, literatura, metodyka pracy K.O.
  7. dr Łukasz Szmyd - od 1997 - obsługa ruchu turystycznego, metodyka rekreacji

Nauczyciele:

  1. mgr Kszysztof Antosz - pracownia fotograficzna, technika i technologia fotografii
  2. mgr Barut Jan - teoria czasu wolnego
  3. mgr Basak Tadeusz - geografia turystyczna
  4. Beata Ryszarda - zajęcia praktyczne z bibliotekarstwa
  5. Berkowicz Adam - techniki taneczne, taniec charakterystyczny, taniec towarzyski
  6. mgr Bęben Bogusława - wiedza o czytelnictwie
  7. Borcz Bożena - warsztat choreograficzny, akompaniament
  8. mgr Boczar Janusz - wiedza o muzyce, kultura ludowa
  9. lek. med. Boczar Stanisław - anatomia i fizjologia, biomedyczne podstawy rekreacji i turystyki
  10. mgr Bogaczewicz Krystyna - geografia turystyczna
  11. inż. Buczek Stanisław - metodyka rekreacji
  12. mgr Charzewska Anna - wiedza o społecznościach lokalnych, metodyka animacji społeczno – kulturalnej, poznawanie środowiska lokalnego, pracownia środowiskowa
  13. mgr Chmiel Urszula - wiedza o plastyce, historia i estetyka fotografii, wychowanie plastyczne, zagadnienia kompozycji i specyficznych form fotograficznych
  14. mgr Cisowska Ewa - sztuki plastyczne
  15. mgr Cząstka Dorota - kultura słowa
  16. mgr Czado Waldemar - informatyka, technika pracy biurowej, techniczne środki w animacji
  17. mgr Czarnik Józef - audycje muzyczne, rytmika, akompaniament
  18. mgr Dimitrow Maria - taniec ludowy, techniki tańca, rytmika tan.
  19. mgr Drozd Andrzej - pedagogika, psychologia, przedmioty fotograficzne
  20. mgr Durlak Anna - literatura, wiedza o teatrze, metodyka i organizacja czytelnictwa
  21. mgr Dziaduła Jolanta - socjologia
  22. mgr Farajewicz - Kokoszko Grażyna - informacja naukowa, ruch wydawniczy
  23. mgr Fejkiel Mieczysław - język rosyjski
  24. dr Gelleta Kazimierz - psychologia, wiedza o rozwoju człowieka, wiedza o społeczeństwie
  25. mgr Geroń Mirosława - metodyka turystyki, kierunki turystyki
  26. mgr Gotfryt Bogusława - zajęcia praktyczne z bibliotekarstwa
  27. mgr Gromek Maria - wychowanie fizyczne
  28. Guzik Lucyna - zajęcia praktyczne z bibliotekarstwa
  29. mgr Habrat Zygmunt - wychowanie fizyczne
  30. mgr Harasimiuk Krystyna - język niemiecki
  31. mgr Hejnar Jerzy - obrona cywilna, anatomia i fizjologia, biomedyczne podstawy rekreacji, wychowanie fizyczne
  32. Iwańczuk Stefan - wychowawstwo internatu
  33. mgr Jasik Maria - język rosyjski
  34. mgr Janik Beata - literatura, gromadzenie i udostępnianie zbiorów
  35. mgr Janusz Jerzy - metodyka rekracji
  36. mgr Jędras Michał - wiedza o filmie, historia filmu
  37. dr Jagusztyn Anrzej - nauka o książce
  38. Kalacińska Maria - taniec ludowy
  39. mgr Kania Marian - ekologia, metodyka turystyki, geografia turystyczna
  40. mgr Kamińska Danuta - taniec ludowy, techniki taneczne, historia tańca i baletu
  41. mgr Kawecka Janina - informacja naukowa
  42. mgr Kazimierczuk Magdalena - zajęcia praktyczne z bibliotekarstwa, biblioteka
  43. mgr Kądzielewska - Ruslewicz Jadwiga - akompaniament
  44. mgr Kęczyńska Jadwiga - akompaniament
  45. mgr Kędzierska Wanda - literatura, nauka o kulturze, metodyka i organizacja czytelnictwa, podstawy nauk politycznych
  46. mgr Kinel Magdalena - j. angielski
  47. dr Klein Edward - historia filmu, upowszechnianie filmu, kultura żywego słowa
  48. mgr Kobosko Marcin - wiedza o społeczeństwie
  49. Kołacz Krystyna - taniec towarzyski
  50. mgr Kotowska Katarzyna - psychologia, psychologiczne podstawy animacji społeczno – kulturalnej, komunikacja społeczna
  51. mgr Krasiczyńska Bronisława - język niemiecki
  52. mgr Kruczkowska Bożena - informacja naukowa, zajęcia praktyczne, bibliotekarstwo
  53. płk Krukar Stanisław - obrona cywilna
  54. mgr Kubit Barbara - psychologia
  55. Kula Marian - taniec ludowy, techniki taneczne, taniec charakterystyczny
  56. Kunka Maria - zajęcia praktyczne z bibliotekarstwa
  57. mgr Krzanowski Jan - BHP
  58. mgr Krzysik Anna - podstawy nauk politycznych
  59. mgr Leśniak Teresa - bibliotekarstwo, nauka o książce, prawne i ekonomiczne podstawy działalności kulturalnej, technika pracy umysłowej, podstawy organizacji i kierowania zespołami, problemy etyki zawodowej animatora kultury
  60. mgr Lasiak Wiesława - metodyka pracy kulturalno - wychowawczej, teoria i historia kultury, upowszechnianie filmu
  61. Lorenc Elżbieta - zajęcia praktyczne z bibliotekarstwa
  62. Łosiak Jerzy - socjologia, kultura żywego słowa
  63. mgr Łukaszewicz Maciej - wiedza o muzyce, kultura ludowa, rytmika, akompaniament
  64. mgr Maj Teresa - nauka o książce, zajęcia praktyczne w bibliotece
  65. mgr Malinowska Barbara - bibliotekarstwo
  66. Malkiewicz Roman - taniec towarzyski
  67. Marchowiecki Mirosław - akompaniament
  68. mgr Marcinik Maria - nauka o książce
  69. Mączyńska Ewa - techniki taneczne, taniec charakterystyczny, historia tańca
  70. mgr Mincberger Adam - zagadnienia muzyki, zespół wokalny
  71. mgr Mincberger Anna - audycje, zagadnienia muzyki
  72. mgr Miś Aleksandra - informacja naukowa
  73. mgr Nahajowska Elżbieta - konsultacja prac dyplomowych, zasady muzyki
  74. mgr Nawracaj Stanisław - geografia turystyczna
  75. dr Niziankiewicz Leszek - biomedyczne podstawy rekracji, anatomia i fizjologia
  76. mgr Orszulak Andrzej - taniec towarzyski, wybrane zagadnienia reżyserii i kompozycji tańca
  77. mgr Ostrowska Grażyna - metodyka turystyki, kierunki turystyczne
  78. mgr Oziomek Magdalena - metodyka turystyki, kierunki turystyczne, ekologia
  79. Patla Maria - prowadzenie biblioteki
  80. mgr Pawłowski Marek - metodyka turystyki, kierunki turystyczne, WF
  81. mgr Pelc Anna - literatura
  82. mgr Piekarska Małgorzata - nauka o książce
  83. mgr Pietrzkiewicz Wanda - zajęcia praktyczne z bibliotekarstwa
  84. mgr Piękoś Tomasz - komunikacja społeczna w społecznościach lokalnych
  85. mgr Piwowarczyk Maria - język niemiecki
  86. mgr Półchłopek Zofia - zajęcia praktyczne z biblitekarstwa
  87. mgr Puc K. - komunikacja społeczna w społecznościach lokalnych
  88. mgr Przybyła Zdzisława - plastyka i folklor, wychowanie plastyczne
  89. mgr Przystasz Kinga – język angielski
  90. mgr Raus Marta - literatura, wiedza o teatrze
  91. mgr Raus - Kotowska Stanisława - teoria i historia kultury, metodyka i organizacja pracy kulturalno-wychowawczej, podstawy animacji społeczno-kulturalnej, animacja grupy metodą zabawy
  92. mgr Raus GrzegorzWF, wybrane zagadnienia z anatomii, fizjologii i biomedyki
  93. mgr Romankiewicz Teresa - historia nauki, polityka kulturalna
  94. mgr Ruchała Barbara - język niemiecki
  95. mgr Sarapuk Tadeusz - metodyka rekreacji, praktyka rekreacji
  96. Serek Maria - prowadzenie biblioteki
  97. mgr Sieczkowski Aleksander - chór, konsultacja prac dyplomowych
  98. mgr Sikora Elżbieta - metodyka turystyki
  99. mgr Skibińska Stanisława - biomedyczne podstawy rekreacji, wychowawstwo internatu
  100. Słowik Mieczysław - wychowawstwo internatu
  101. mgr Sobel Marian - konsultacja prac dyplomowych
  102. mgr Sobolewska Barbara - WF
  103. mgr Sobolewski Zbigniew – WF
  104. mgr Sobolewski Grzegorz - metodyka rekreacji, formy aktywności ruchowej i WF
  105. Solarz Jadwiga - BHP
  106. mgr Stefanik Władysław - zasady organizacji pracy, ekonomia, konsultacje prac dyplomowych
  107. mgr Sudyka Ryszard - prawne i ekonomiczne podstawy działalności kulturalnej
  108. mgr Sukiennik Krystyna - literatura, metodyka i organizacja pracy kulturalno-wychowawczej
  109. mgr Syrek Franciszek - WF
  110. mgr Szajna Gabriel - anatamia i fizjologia, biomedyczne podstawy rekreacji i turystyki
  111. mgr Szepieniec Andrzej - technika komputerowa
  112. Szelenkowa Maria - taniec ludowy
  113. mgr Szmyd Łukasz - metodyka rekreacji, metodyka turystyki, geografia turystyczna, WF
  114. mgr Szmyd Kazimierz - podstawy nauk politycznych
  115. Szmyd Janina - informacja naukowa, zajęcia praktyczne w bibliotece
  116. mgr Szopa Ewa - język niemiecki
  117. mgr Szpakowska - Żelowska - psychologia, wiedza o komunikacji społecznej
  118. mgr Szymski Stefan - podstawy nauk politycznych, nauka o kulturze
  119. mgr Świst Anna - język niemiecki
  120. inż. Tenerowicz Alicja - wychowanie plastyczne, kompozycja fotografii
  121. mgr Teneta Anna - język francuski
  122. mgr Tereszkiewicz Franciszek - nauka o kulturze, teoria i historia kultury, wiedza o filmie, multimedia – współczesne środki rejestracji obrazu
  123. mgr Tofilski Józef - podstawy nauk politycznych
  124. mgr Tomaszewska Maria - język angielski
  125. mgr Trynkiewicz Zdzisław - obrona cywilna
  126. mgr Trzemżalska Urszula - literatura
  127. mgr Trzemżalski Jan - teoria i historia kultury, historia tańca
  128. Trznadel Kazimiera - geografia turystyczna
  129. mgr Turczak Maria - zajęcia praktyczne z bibliotekarstwa, prowadzenie biblioteki
  130. mgr Wais Jan - kultura żywego słowa, akompaniament
  131. mgr Wais Ewa - problemy socjalne w społecznościach lokalnych, edukacja środowiskowa, komunikacja społeczna w społecznościach lokalnych, animacja zespołów zadaniowych.
  132. Wajda Eugeniusz - rysunek zawodowy, wiedza o plastyce, kompozycja fotografii
  133. mgr Wałęga Stanisław - literatura
  134. mgr Węgrzyn-Myćka Mariola - mody tanecze, historia tańca i baletu, technika wolna, technika tańca jazzowego, metody i techniki animacji społeczno – kulturalnej, pracownia środowiskowa
  135. mgr Więcek Zbigniew - taniec towarzyski
  136. mgr Winch Stanisława - informacja naukowa, ruch wydawniczy
  137. mgr Wojtoń Stanisław - biomedyczne podstawy rekreacji, anatomia i fizjologia
  138. Wojtuń Krzysztof - pracownia fotograficzna
  139. mgr Woźniak Sławomir - reżyseria w teatrze amatorskim, teatr dziecięcy, wiedza o teatrze, repertuar teatru amatorskiego.
  140. mgr Wójtowicz Władysława - filozofia, socjologia, polityka kulturalna, wychowawstwo internatu
  141. mgr inż. Wygoda Jerzy - technika i technologia fotografii
  142. mgr Zajdel Adam - wiedza o muzyce, akompaniament, rytmika z umuzykalnieniem
  143. Zajdel Andrzej - taniec ludowy
  144. mgr Zajdel Anna - animacja społeczności lokalnych, metodyka animacji społeczności lokalnych
  145. mgr Zaforemska Halina - wiedza o plastyce, wychowanie plastyczne
  146. mgr Zawiłowicz Bogusława - zajęcia praktyczne z bibliotekarstwa
  147. mgr Zembrzycki Zygmnut - obrona cywilna
  148. mgr Zygmunt Eugeniusz - podstawy nauk politycznych
  149. mgr Żelechowska Janina - bibliotekarstwo, zajęcia praktyczne z bibliotekarstwa
  150. mgr Żołna Elżbieta - informacja naukowa
  151. mgr Żak Lucyna - technika i technologia fotografii, plastyka ciała i wyrazu scenicznego, scenografia.